12.06.2013
Romniceanu Stairs Run - traseu

Romniceanu Stairs Run (nr 7) – 12.06.2013

La antrenamentul de astazi au participat 22 de persoane.

La cele 7 antrenamente de pana acum au participat in total 65 de persoane.

In clasamentul celor mai bune rezultate Liviu-Dan Zburatura si-a imbunatatit timpul cu 28 secunde, iar al treilea timp la feminin este de acum al lui Carmen Nechita  (41:07), care a urcat si in clasamentul general pe locul trei.

Masculin
1 Cristian  Lutic 0:25:47
2 Emanuel  Trandafir 0:25:52
3 Liviu-Dan Zburatura 0:27:15
Feminin
1 Anka Berger 0:39:30
2 Adina Savu 0:39:40
3 Carmen Nechita 0:41:07

Lista participantilor:

Nume Personal
best
Punctaj total Timp total 12 iunie
Timp Puncte
1 Simion Florin 0:28:12 56 3:29:29 0:29:01 9
2 Zburatura Liviu-Dan 0:27:15 52 2:53:19 0:27:15 10
3 Chirila Liviu 0:32:30 39 3:59:23 0:35:05 5
4 Iancu Adrian-Florin 0:37:04 35 4:27:50 0:37:04 5
5 Iftimovici Nicolae 0:30:31 31 2:39:36
6 Lutic Cristian 0:25:47 30 1:19:53
7 Trandafir Emanuel 0:25:52 26 1:22:15
8 Popa Daniel 0:39:30 30 4:00:38 0:39:18 5
9 Mila Adrian 0:34:33 22 2:20:32
10 Enescu George 0:30:03 21 1:33:47 0:30:03 7
11 Paraschiv Alex 0:32:22 18 1:37:49 0:32:25 5
12 Iacob Bogdan 0:28:52 15 0:59:17
13 Tudor Edi 0:35:50 15 1:52:38 0:35:50 5
14 Chirila Radu 0:39:00 15 1:59:27
15 Balac Vlad 0:28:32 14 0:58:32
16 Dan Stefan 0:29:54 13 1:05:16 0:29:54 8
17 Podariu Cosmin 0:30:12 12 1:00:56 0:30:12 6
18 Stirbu Alexandru 0:32:20 10 1:06:40
19 Manescu Costin 0:37:54 10 1:17:04
20 Bucureanu Dan Andrei 0:33:54 10 1:18:14
21 Cacu Danut 38:40.0 10 1:19:14
22 Aliman Sorin 39:00.0 10 1:19:33
23 Aldea Cosmin 0:39:30 10 1:22:15 0:39:30 5
24 Bujoreanu Cristi 0:43:00 10 1:29:05
25 Butu Tudor 0:35:31 8 0:35:31
26 Lepadatu Ionut 0:38:00 6 0:38:00
27 Ripeanu Cristian 0:32:15 5 0:32:15 0:32:15 5
28 Margineanu Dan 0:32:30 5 0:32:30
29 Carmaciu Catalin 0:33:00 5 0:33:00
30 Tudorache Emil 34:20.0 5 0:34:20
31 Rogoveanu Paul-Cosmin 0:34:27 5 0:34:27 0:34:27 5
32 Dragu Marius 0:34:48 5 0:34:48
33 Andrei Radu 0:37:11 5 0:37:11 0:37:11 5
34 Voloaga Radu 37:20.0 5 0:37:20
35 Drilea Gabriel 0:37:57 5 0:37:57
36 Cosmin Navadaru 0:38:40 5 0:38:40 0:38:40 5
37 Cretu Adrian 39:20.0 5 0:39:20
38 Alexandrescu Costin 0:39:27 5 0:39:27
39 Bica Liviu 40:20.0 5 0:40:20
40 Chivu Mihai 0:42:42 5 0:42:42
41 Tatu Alexandru 0:47:20 5 0:47:20
42 Furtuna Catalin 0:48:00 5 0:48:00 0:48:00 5
43 Teaca Iulian 49:00.0 5 0:49:00
44 Alexe Daniel 50:00.0 5 0:50:00
45 Chirila Silviu 2 2 ture 2
46 Manescu Vlad 1
47 Iancu Vlad 1
48 Popescu Vlad 1
1 Carmen Paula 0:41:54 53 4:29:57
2 Iancu Daniela 0:43:09 35 2:56:33
3 Nechita Carmen 0:41:07 20 1:24:19 0:41:07 10
4 Popescu Florentina 0:41:50 19 1:27:20
5 Pavelescu Cristina 0:45:39 15 1:35:09 0:45:39 8
6 Berger Anka 0:39:30 10 0:39:30
7 Savu Adina 39:40.0 10 0:39:40
8 Tudor Cristina 0:41:13 9 0:41:13 0:41:13 9
9 Barbur Raluca 51:30.0 8 0:51:30
10 Hera Cristina 0:46:12 7 0:46:12
11 Anastasescu Mirela 0:50:00 5 0:50:00 0:50:00 5
12 Ionescu Maria 3 3 ture 3
13 Badea Ilinca 3
14 Manescu Silvia 3
15 Grigoras Andreea 2
16 Diaconu Catalina 1
17 Anutei Cristina 1

Energizat de

logo_sponser

Recomandam

logo_alerg.ro

familia_ironman

cozia_2014

sailfish

bibchip

no_stress
casti_sport
hibiscus
messer