17.04.2013
DSC06358

Romniceanu Stairs Run (nr 3) – 17.04.2013

Mai multe poze: aici

Cele mai bune rezultate:

Masculin

1.  Cristian Lutic                0:25:47

2. Emanuel  Trandafir     0:25:52

3.  Liviu-Dan Zburatura  0:27:43

Feminin

1. Anka Berger                0:39:30

2. Adina Savu                  0:39:40

3. Florentina Popescu 0:41:50

 

Rezultate Etapa a III-a :

<![if supportMisalignedColumns]><![endif]>

Nume Nr.  Timp Puncte
Masculin 1 Lutic Cristian 1 0:25:47 10
2 Trandafir Emanuel 3 0:25:52 9
3 Simion Florin 4 0:28:06 8
4 Balac Vlad 10 0:28:32 7
5 Iftimovici Nicolae 5 0:30:31 6
6 Zburatura Liviu-Dan 2 0:32:25 5
7 Chirila Liviu 77 0:32:30 5
8 Mila Adrian 12 0:34:33 5
9 Dan Stefan 25 0:35:22 5
10 Manescu Costin 16 0:37:54 5
11 Iancu Adrian-Florin 8 0:38:40 5
12 Chirila Radu 19 0:39:00 5
13 Popa Daniel 20 0:39:37 5
14 Aliman Sorin 15 0:40:33 5
15 Cacu Danut 14 0:40:34 5
16 Popescu Vlad 26 1 tura 1
Feminin 1 Popescu Florentina 97 0:41:50 10
2 Carmen Paula 100 0:42:08 9
3 Iancu Daniela 96 0:43:15 8
4 Hera Cristina 90 0:46:12 7
5 Grigoras Andreea 92 2 ture 2
6 Diaconu Catalina 89 1 tura 1
7 Anutei Cristina 91 1 tura 1

Clasament general dupa trei etape:

<![if supportMisalignedColumns]><![endif]>

Nume Punctaj total Timp total 20
martie
3
aprilie
17
aprilie
Timp Puncte Timp Puncte Timp Puncte
Masculin 1 Lutic Cristian 30 1:19:53 27:30.0 10 0:26:36 10 0:25:47 10
2 Trandafir Emanuel 26 1:22:15 27:35.0 9 0:28:48 8 0:25:52 9
3 Zburatura Liviu-Dan 22 1:28:08 28:00.0 8 0:27:43 9 0:32:25 5
4 Simion Florin 19 1:32:30 35:14.0 5 0:29:10 6 0:28:06 8
5 Iftimovici Nicolae 17 1:35:41 31:50.0 6 0:33:20 5 0:30:31 6
6 Chirila Liviu 15 1:40:50 32:50.0 5 0:35:30 5 0:32:30 5
7 Iancu Adrian-Florin 15 1:55:10 37:40.0 5 0:38:50 5 0:38:40 5
8 Balac Vlad 14 0:58:32 30:00.0 7 0:28:32 7
9 Stirbu Alexandru 10 1:06:40 34:20.0 5 0:32:20 5
10 Mila Adrian 10 1:10:33 0:36:00 5 0:34:33 5
11 Manescu Costin 10 1:17:04 39:10.0 5 0:37:54 5
12 Cacu Danut 10 1:19:14 38:40.0 5 0:40:34 5
13 Aliman Sorin 10 1:19:33 39:00.0 5 0:40:33 5
14 Chirila Radu 10 1:19:38 40:38.0 5 0:39:00 5
15 Popa Daniel 10 1:20:27 40:50.0 5 0:39:37 5
16 Iacob Bogdan 7 0:28:52 0:28:52 7
17 Tudorache Emil 5 0:34:20 34:20.0 5
18 Dan Stefan 5 0:35:22 0:35:22 5
19 Voloaga Radu 5 0:37:20 37:20.0 5
20 Cretu Adrian 5 0:39:20 39:20.0 5
21 Bica Liviu 5 0:40:20 40:20.0 5
22 Teaca Iulian 5 0:49:00 49:00.0 5
23 Alexe Daniel 5 0:50:00 50:00.0 5
24 Manescu Vlad 1 1 tura 1
25 Iancu Vlad 1 1 tura 1
26 Popescu Vlad 1 1 tura 1
Feminin 1 Carmen Paula 25 2:18:23 52:00.0 7 0:44:15 9 0:42:08 9
2 Popescu Florentina 19 1:27:20 45:30.0 9 0:41:50 10
3 Iancu Daniela 16 1:29:14 0:45:59 8 0:43:15 8
4 Berger Anka 10 0:39:30 0:39:30 10
5 Savu Adina 10 0:39:40 39:40.0 10
6 Barbur Raluca 8 0:51:30 51:30.0 8
7 Hera Cristina 7 0:46:12 0:46:12 7
8 Badea Ilinca 3 3 ture 3
9 Manescu Silvia 3 3 ture 3
10 Grigoras Andreea 2 2 ture 2
11 Diaconu Catalina 1 1 tura 1
12 Anutei Cristina 1 1 tura 1

Energizat de

logo_sponser

Recomandam

logo_alerg.ro

familia_ironman

cozia_2014

sailfish

bibchip

no_stress
casti_sport
hibiscus
messer