24.07.2013
IMG00845-20130724-2011

Romniceanu Stairs Run (nr 10) – 24.07.2013

La antrenamentul de astazi au participat 21 de persoane.

In primul rand il felicitam pe Florin Simion, singurul participant la toate cele 10 antrenamente Romniceanu Stairs Run.

Si-au imbunatatit propriul rezultat 7 persoane:
Oana Stanica, Sorin Stan, Cristi Farcas, Stefan Moraru, Andrei Vasiliu, Alexandru Tatu si Catalin Furtuna.
Astazi au participat pentru prima data:
Mihai Cherana, Andrei Mihai si Bogdan Grigorescu
In clasamentul general masculin a urcat pe locul 3 Liviu Chirila, iar pe locul 4 George Enescu.
Clasamentul in functie de Personal best:
Clasament Nume Personal
best
PB
1 Lutic Cristian 0:25:47
2 Trandafir Emanuel 0:25:52
3 Zburatura Liviu-Dan 0:27:15
4 Simion Florin 0:28:12
5 Andrei Tale 0:28:12
6 Balac Vlad 0:28:32
7 Iacob Bogdan 0:28:52
8 Podariu Cosmin 0:28:55
9 Enescu George 0:29:22
10 Dan Stefan 0:29:54
11 Stefan Moraru 0:30:28
12 Iftimovici Nicolae 0:30:31
13 Stan Sorin 0:31:08
14 Adrian Angelescu 0:31:09
15 Craciun Claudiu 0:32:11
16 Bucureanu Dan Andrei 0:32:15
17 Ripeanu Cristian 0:32:15
18 Paraschiv Alex 0:32:20
19 Stirb Alexandru 0:32:20
20 Andrei Vasiliu 0:32:21
21 Chirila Liviu 0:32:30
22 Margineanu Dan 0:32:30
23 Andrei Popilian 0:32:39
24 Stefan Bogdan 0:32:50
25 Carmaciu Catalin 0:33:00
26 Butu Tudor 0:33:15
27 Tudorache Emil 34:20.0
28 Rogoveanu Paul-Cosmin 0:34:27
29 Mila Adrian 0:34:33
30 Adrian Coman 0:34:35
31 Farcas Cristi 0:34:41
32 Dragu Marius 0:34:48
33 Tudor Edi 0:35:27
34 Cherana Mihai 0:35:30
35 Iancu Adrian-Florin 0:37:04
36 Andrei Radu 0:37:11
37 Voloaga Radu 37:20.0
38 Manescu Costin 0:37:54
39 Drilea Gabriel 0:37:57
40 Lepadatu Ionut 0:38:00
41 Bogdan Grigorescu 0:38:38
42 Cacu Danut 38:40.0
43 Cosmin Navadaru 0:38:40
44 Chirila Radu 0:39:00
45 Aliman Sorin 39:00.0
46 Cretu Adrian 39:20.0
47 Alexandrescu Costin 0:39:27
48 Popa Daniel 0:39:30
49 Aldea Cosmin 0:39:30
50 Iancu Vlad 0:39:43
51 Dinu Cristian 0:40:19
52 Bica Liviu 40:20.0
53 Andrei MIHAI 0:41:00
54 Chivu Mihai 0:42:42
55 Bujoreanu Cristi 0:43:00
56 Tatu Alexandru 0:45:39
57 Furtuna Catalin 0:43:15
58 Teaca Iulian 49:00.0
59 Alexe Daniel 50:00.0
1 Ilie Geanina Anda 0:36:45
2 Berger Anka 0:39:30
3 Tudor Cristina 0:39:40
4 Savu Adina 39:40.0
5 Andrea Calugaru 0:39:43
6 Nechita Carmen 0:40:35
7 Ion Madalina 0:40:48
8 Stanica Oana 0:41:16
9 Popescu Florentina 0:41:50
10 Carmen Paula 0:41:54
11 Iancu Daniela 0:43:09
12 Pavelescu Cristina 0:43:55
13 Hera Cristina 0:46:12
14 Badea Ilinca 0:49:30
15 Anastasescu Mirela 0:50:00
16 Barbur Raluca 51:30.0
Lista participantilor:
* punctele se acorda celor care parcurg 4 ture astfel:
locul 1 – 10 p
locul 2 – 9 p
locul 3 – 8 p
locul 4 – 7 p
locul 5 – 6 p
urmatoarele locuri – 5 p
Pentru parcurgerea unei ture – 1 p, 2 ture – 2 p, 3 ture – 3 p
Nume Personal
best
Punctaj total Timp total 24 iulie
Timp Puncte
1 Simion Florin 0:28:12 82 4:56:03 0:28:14 9
2 Zburatura Liviu-Dan 0:27:15 62 3:21:29 0:28:10 10
3 Chirila Liviu 0:32:30 49 5:07:16 0:34:36 5
4 Enescu George 0:29:22 46 3:02:20 0:29:27 8
5 Iancu Adrian-Florin 0:37:04 45 5:44:47
6 Iftimovici Nicolae 0:30:31 37 3:10:37 0:31:01 6
7 Popa Daniel 0:39:30 35 4:41:16
8 Lutic Cristian 0:25:47 30 1:19:53
9 Paraschiv Alex 0:32:20 30 2:42:33
10 Podariu Cosmin 0:28:55 29 2:00:02
11 Trandafir Emanuel 0:25:52 26 1:22:15
12 Tudor Edi 0:35:27 25 3:03:47
13 Mila Adrian 0:34:33 22 2:20:32
14 Aldea Cosmin 0:39:30 19 2:03:56 0:41:41 5
15 Iacob Bogdan 0:28:52 15 0:59:17
16 Stan Sorin 0:31:08 15 1:35:44 0:31:08 5
17 Farcas Cristi 0:34:41 15 1:45:26 0:34:41 5
18 Bucureanu Dan Andrei 0:32:15 15 1:50:29
19 Chirila Radu 0:39:00 15 1:59:27
20 Balac Vlad 0:28:32 14 0:58:32
21 Dan Stefan 0:29:54 13 1:05:16
22 Stirb Alexandru 0:32:20 13 1:06:40
23 Butu Tudor 0:33:15 13 1:08:46
24 Stefan Moraru 0:30:28 12 1:01:43 0:30:28 7
25 Andrei Tale 0:28:12 10 0:28:12
26 Andrei Vasiliu 0:32:21 10 1:05:52 0:32:21 5
27 Ripeanu Cristian 0:32:15 10 1:06:43
28 Dragu Marius 0:34:48 10 1:10:45 0:35:57 5
29 Manescu Costin 0:37:54 10 1:17:04
30 Cacu Danut 38:40.0 10 1:19:14
31 Aliman Sorin 39:00.0 10 1:19:33
32 Bujoreanu Cristi 0:43:00 10 1:29:05
33 Furtuna Catalin 0:43:15 10 1:31:15 0:43:15 5
34 Tatu Alexandru 0:45:39 10 1:32:59 0:45:39 5
35 Adrian Angelescu 0:31:09 8 0:31:09 2 ture 2
36 Lepadatu Ionut 0:38:00 6 0:38:00
37 Iancu Vlad 0:39:43 6 0:39:43
38 Craciun Claudiu 0:32:11 5 0:32:11
39 Margineanu Dan 0:32:30 5 0:32:30
40 Andrei Popilian 0:32:39 5 0:32:39
41 Stefan Bogdan 0:32:50 5 0:32:50
42 Carmaciu Catalin 0:33:00 5 0:33:00
43 Tudorache Emil 34:20.0 5 0:34:20
44 Rogoveanu Paul-Cosmin 0:34:27 5 0:34:27
45 Adrian Coman 0:34:35 5 0:34:35
46 Cherana Mihai 0:35:30 5 0:35:30 0:35:30 5
47 Andrei Radu 0:37:11 5 0:37:11
48 Voloaga Radu 37:20.0 5 0:37:20
49 Drilea Gabriel 0:37:57 5 0:37:57
50 Bogdan Grigorescu 0:38:38 5 0:38:38 0:38:38 5
51 Cosmin Navadaru 0:38:40 5 0:38:40
52 Cretu Adrian 39:20.0 5 0:39:20
53 Alexandrescu Costin 0:39:27 5 0:39:27
54 Dinu Cristian 0:40:19 5 0:40:19
55 Bica Liviu 40:20.0 5 0:40:20
56 Andrei MIHAI 0:41:00 5 0:41:00 0:41:00 5
57 Chivu Mihai 0:42:42 5 0:42:42
58 Teaca Iulian 49:00.0 5 0:49:00
59 Alexe Daniel 50:00.0 5 0:50:00
60 Chirila Silviu 2
61 Ciprian Barbu 2
62 Manescu Vlad 1
63 Popescu Vlad 1
1 Carmen Paula 0:41:54 62 5:13:43 0:43:46 9
2 Iancu Daniela 0:43:09 41 3:40:16
3 Nechita Carmen 0:40:35 35 2:51:24
4 Tudor Cristina 0:39:40 34 2:46:13 0:44:08 8
5 Pavelescu Cristina 0:43:55 30 3:03:28 0:44:24 7
6 Popescu Florentina 0:41:50 26 2:11:05
7 Stanica Oana 0:41:16 24 2:06:29 0:41:16 10
8 Ilie Geanina Anda 0:36:45 10 0:36:45
9 Berger Anka 0:39:30 10 0:39:30
10 Savu Adina 39:40.0 10 0:39:40
11 Ion Madalina 0:40:48 9 0:40:48
12 Badea Ilinca 0:49:30 8 0:49:30
13 Barbur Raluca 51:30.0 8 0:51:30
14 Andrea Calugaru 0:39:43 7 0:39:43
15 Hera Cristina 0:46:12 7 0:46:12
16 Anastasescu Mirela 0:50:00 5 0:50:00
17 Ionescu Maria 3
18 Manescu Silvia 3
19 Grigoras Andreea 2
20 Diaconu Catalina 1
21 Anutei Cristina 1

Energizat de

logo_sponser

Recomandam

logo_alerg.ro

familia_ironman

cozia_2014

sailfish

bibchip

no_stress
casti_sport
hibiscus
messer