8.08.2013
Parcul_Romniceanu-afisaj

Romniceanu Stairs Run (nr 11) – 07.08.2013

La antrenamentul de astazi au participat 27 de persoane.

Bun venit celor aflati la prima participare la antrenamentul din Romniceanu:

Mihnea Donciu, Barbu Ciprian, Ionescu Adrian, Florin Pene, Ilie Bogdan

si felicitari tuturor, mai cu seama celor care au reusit sa-si depaseasca performantele anterioare:

Liviu Dan Zburatura, Stan Sorin, Cristi Farcas, Dan Andrei Bucureanu, Furtuna Catalin!

Clasamentul in functie de Personal best:
Nume Personal
best
1 Lutic Cristian 25:47
2 Trandafir Emanuel 25:52
3 Zburatura Liviu-Dan 27:09
4 Simion Florin 28:12
5 Andrei Tale 28:12
6 Balac Vlad 28:32
7 Iacob Bogdan 28:52
8 Podariu Cosmin 28:55
9 Enescu George 29:22
10 Dan Stefan 29:54
11 Stefan Moraru 30:28
12 Iftimovici Nicolae 30:31
13 Stan Sorin 30:55
14 Adrian Angelescu 31:09
15 Donciu Mihnea 31:36
16 Bucureanu Dan Andrei 32:03
17 Craciun Claudiu 32:11
18 Ripeanu Cristian 32:15
19 Paraschiv Alex 32:20
20 Stirb Alexandru 32:20
21 Andrei Vasiliu 32:21
22 Chirila Liviu 32:30
23 Margineanu Dan 32:30
24 Andrei Popilian 32:39
25 Stefan Bogdan 32:50
26 Carmaciu Catalin 33:00
27 Butu Tudor 33:15
28 Ilie Bogdan 33:38
29 Farcas Cristi 34:00
30 Tudorache Emil 34:20
31 Rogoveanu Paul-Cosmin 34:27
32 Mila Adrian 34:33
33 Adrian Coman 34:35
34 Dragu Marius 34:48
35 Ionescu Adrian 35:07
36 Tudor Edi 35:27
37 Cherana Mihai 35:30
38 Iancu Adrian-Florin 37:04
39 Andrei Radu 37:11
40 Voloaga Radu 37:20
41 Manescu Costin 37:54
42 Drilea Gabriel 37:57
43 Lepadatu Ionut 38:00
44 Bogdan Grigorescu 38:38
45 Cacu Danut 38:40
46 Cosmin Navadaru 38:40
47 Chirila Radu 39:00
48 Aliman Sorin 39:00
49 Cretu Adrian 39:20
50 Alexandrescu Costin 39:27
51 Popa Daniel 39:30
52 Aldea Cosmin 39:30
53 Pene Florin 39:32
54 Iancu Vlad 39:43
55 Dinu Cristian 40:19
56 Bica Liviu 40:20
57 Andrei MIHAI 41:00
58 Furtuna Catalin 41:45
59 Chivu Mihai 42:42
60 Bujoreanu Cristi 43:00
61 Tatu Alexandru 45:39
62 Teaca Iulian 49:00
63 Alexe Daniel 50:00
1 Ilie Geanina Anda 36:45
2 Berger Anka 39:30
3 Tudor Cristina 39:40
4 Savu Adina 39:40
5 Andrea Calugaru 39:43
6 Nechita Carmen 40:35
7 Ion Madalina 40:48
8 Stanica Oana 41:16
9 Popescu Florentina 41:50
10 Carmen Paula 41:54
11 Iancu Daniela 43:09
12 Pavelescu Cristina 43:55
13 Hera Cristina 46:12
14 Badea Ilinca 49:30
15 Anastasescu Mirela 50:00
16 Barbur Raluca 51:30
Lista participantilor:
* punctele se acorda celor care parcurg 4 ture astfel:
locul 1 – 10 p
locul 2 – 9 p
locul 3 – 8 p
locul 4 – 7 p
locul 5 – 6 p
urmatoarele locuri – 5 p
Pentru parcurgerea unei ture – 1 p, 2 ture – 2 p, 3 ture – 3 p
Nume Punctaj total Timp total 07 august
Timp Puncte
1 Simion Florin 90 5:25:29 29:26 8
2 Zburatura Liviu-Dan 72 3:48:38 27:09 10
3 Chirila Liviu 54 5:43:18 36:02 5
4 Enescu George 53 3:32:42 30:22 7
5 Iancu Adrian-Florin 45 5:44:47
6 Podariu Cosmin 38 2:29:18 29:16 9
7 Iftimovici Nicolae 37 3:10:37
8 Popa Daniel 35 4:41:16
9 Paraschiv Alex 35 3:15:01 32:28 5
10 Tudor Edi 30 3:40:05 36:18 5
11 Lutic Cristian 30 1:19:53
12 Trandafir Emanuel 26 1:22:15
13 Mila Adrian 22 2:20:32
14 Stan Sorin 21 2:06:39 30:55 6
15 Farcas Cristi 20 2:19:26 34:00 5
16 Bucureanu Dan Andrei 20 2:22:32 32:03 5
17 Aldea Cosmin 19 2:03:56
18 Stirb Alexandru 18 1:39:14 32:34 5
19 Chirila Radu 15 1:59:27
20 Furtuna Catalin 15 2:13:00 41:45 5
21 Iacob Bogdan 15 0:59:17
22 Balac Vlad 14 0:58:32
23 Adrian Angelescu 13 1:02:44 31:35 5
24 Butu Tudor 13 1:08:46
25 Dan Stefan 13 1:05:16
26 Stefan Moraru 12 1:01:43
27 Andrei Vasiliu 10 1:05:52
28 Ripeanu Cristian 10 1:06:43
29 Rogoveanu Paul-Cosmin 10 1:09:59 35:32 5
30 Dragu Marius 10 1:10:45
31 Manescu Costin 10 1:17:04
32 Andrei Radu 10 1:17:17 40:06 5
33 Cacu Danut 10 1:19:14
34 Aliman Sorin 10 1:19:33
35 Bujoreanu Cristi 10 1:29:05
36 Tatu Alexandru 10 1:32:59
37 Andrei Tale 10 0:28:12
38 Lepadatu Ionut 6 0:38:00
39 Iancu Vlad 6 0:39:43
40 Donciu Mihnea 5 0:31:36 31:36 5
41 Craciun Claudiu 5 0:32:11
42 Margineanu Dan 5 0:32:30
43 Andrei Popilian 5 0:32:39
44 Stefan Bogdan 5 0:32:50
45 Carmaciu Catalin 5 0:33:00
46 Ilie Bogdan 5 0:33:38 33:38 5
47 Tudorache Emil 5 0:34:20
48 Adrian Coman 5 0:34:35
49 Ionescu Adrian 5 0:35:07 35:07 5
50 Cherana Mihai 5 0:35:30
51 Voloaga Radu 5 0:37:20
52 Drilea Gabriel 5 0:37:57
53 Bogdan Grigorescu 5 0:38:38
54 Cosmin Navadaru 5 0:38:40
55 Cretu Adrian 5 0:39:20
56 Alexandrescu Costin 5 0:39:27
57 Pene Florin 5 0:39:32 39:32 5
58 Dinu Cristian 5 0:40:19
59 Bica Liviu 5 0:40:20
60 Andrei MIHAI 5 0:41:00
61 Chivu Mihai 5 0:42:42
62 Teaca Iulian 5 0:49:00
63 Alexe Daniel 5 0:50:00
64 Barbu Ciprian 3 3 ture 3
65 Chirila Silviu 2
66 Ciprian Barbu 2
67 Manescu Vlad 1
68 Popescu Vlad 1
1 Carmen Paula 72 5:57:49 44:06 10
2 Nechita Carmen 44 3:37:13 45:49 9
3 Iancu Daniela 41 3:40:16
4 Tudor Cristina 34 2:46:13
5 Pavelescu Cristina 30 3:03:28
6 Popescu Florentina 26 2:11:05
7 Stanica Oana 24 2:06:29
8 Ilie Geanina Anda 10 0:36:45
9 Berger Anka 10 0:39:30
10 Savu Adina 10 0:39:40
11 Badea Ilinca 9 0:49:30 1 tura 1
12 Ion Madalina 9 0:40:48
13 Barbur Raluca 8 0:51:30
14 Andrea Calugaru 7 0:39:43
15 Hera Cristina 7 0:46:12
16 Anastasescu Mirela 5 0:50:00
17 Ionescu Maria 3
18 Manescu Silvia 3
19 Grigoras Andreea 2
20 Diaconu Catalina 1
21 Anutei Cristina 1
22 Ana 1 1 tura 1
23 Ioana 1 1 tura 1
24 Alesia 1 1 tura 1
25 Angelescu Ariana 1 1 tura 1

Energizat de

logo_sponser

Recomandam

logo_alerg.ro

familia_ironman

cozia_2014

sailfish

bibchip

no_stress
casti_sport
hibiscus
messer