21.08.2013
fantana

Romniceanu Stairs Run (nr 12) – 21.08.2013

RECORD de participanti la antrenamentul de astazi: 30 de persoane.

Bun venit celor aflati la prima participare la antrenamentul din Romniceanu:

Gabriela Nitulescu, Elena Neagu, Gabriela Badescu, Simona Ciortan, Radu Milea, Cristian Toader, Dorin Simion, Catalin Secui, Daniel Edu, Calin Vlad.

si felicitari tuturor, mai cu seama celor care au reusit sa-si depaseasca performantele anterioare:

Geanina Anda Ilie, Oana Stanica, Stefan Moraru, Alexandru Stirbu, Alex Paraschiv, Bogdan Ilie, Adrian Ionescu, Edi Tudor!

Clasamentul in functie de Personal best:
Nume Personal
best
1 Ilie Geanina Anda 35:30
2 Nitulescu Gabriela 37:10
3 Neagu Elena 38:09
4 Berger Anka 39:30
5 Tudor Cristina 39:40
5 Savu Adina 39:40
7 Andrea Calugaru 39:43
8 Stanica Oana 39:55
9 Nechita Carmen 40:35
10 Ion Madalina 40:48
11 Popescu Florentina 41:50
12 Carmen Paula 41:54
13 Iancu Daniela 43:09
14 Pavelescu Cristina 43:55
15 Badescu Gabriela 46:00
16 Hera Cristina 46:12
17 Badea Ilinca 49:30
18 Anastasescu Mirela 50:00
19 Barbur Raluca 51:30
1 Lutic Cristian 25:47
2 Trandafir Emanuel 25:52
3 Zburatura Liviu-Dan 27:09
4 Milea Radu 27:50
5 Simion Florin 28:12
6 Andrei Tale 28:12
7 Balac Vlad 28:32
8 Iacob Bogdan 28:52
9 Podariu Cosmin 28:55
10 Enescu George 29:22
11 Dan Stefan 29:54
12 Stefan Moraru 30:00
13 Iftimovici Nicolae 30:31
14 Stan Sorin 30:55
15 Adrian Angelescu 31:09
16 Stirbu Alexandru 31:30
17 Donciu Mihnea 31:36
18 Toader Cristian 31:40
19 Paraschiv Alex 31:50
20 Bucureanu Dan Andrei 32:03
21 Craciun Claudiu 32:11
22 Ripeanu Cristian 32:15
23 Andrei Vasiliu 32:21
24 Chirila Liviu 32:30
25 Margineanu Dan 32:30
26 Andrei Popilian 32:39
27 Stefan Bogdan 32:50
28 Carmaciu Catalin 33:00
29 Ilie Bogdan 33:00
30 Butu Tudor 33:15
31 Ionescu Adrian 33:19
32 Farcas Cristi 34:00
33 Tudorache Emil 34:20
34 Rogoveanu Paul-Cosmin 34:27
35 Mila Adrian 34:33
36 Adrian Coman 34:35
37 Tudor Edi 34:42
38 Dragu Marius 34:48
39 Cherana Mihai 35:30
40 Simion Dorin 36:40
41 Iancu Adrian-Florin 37:04
42 Andrei Radu 37:11
43 Voloaga Radu 37:20
44 Manescu Costin 37:54
45 Drilea Gabriel 37:57
46 Lepadatu Ionut 38:00
47 Bogdan Grigorescu 38:38
48 Cacu Danut 38:40
49 Cosmin Navadaru 38:40
50 Chirila Radu 39:00
51 Aliman Sorin 39:00
52 Cretu Adrian 39:20
53 Alexandrescu Costin 39:27
54 Popa Daniel 39:30
55 Aldea Cosmin 39:30
56 Pene Florin 39:32
57 Iancu Vlad 39:43
58 Dinu Cristian 40:19
59 Bica Liviu 40:20
60 Secui Catalin 40:30
61 Andrei MIHAI 41:00
62 Furtuna Catalin 41:45
63 Chivu Mihai 42:42
64 Bujoreanu Cristi 43:00
65 Tatu Alexandru 45:39
66 Teaca Iulian 49:00
67 Edu Daniel 50:00
68 Alexe Daniel 50:00
Lista participantilor:
* punctele se acorda celor care parcurg 4 ture astfel:
locul 1 – 10 p
locul 2 – 9 p
locul 3 – 8 p
locul 4 – 7 p
locul 5 – 6 p
urmatoarele locuri – 5 p
Pentru parcurgerea unei ture – 1 p, 2 ture – 2 p, 3 ture – 3 p
Nume Punctaj total Timp total 21-Aug
Timp Puncte
1 Simion Florin 99 5:54:06 28:37 9
2 Zburatura Liviu-Dan 72 3:48:38
3 Enescu George 61 4:02:21 29:39 8
4 Chirila Liviu 54 5:43:18
5 Iancu Adrian-Florin 50 6:23:57 39:10 5
6 Podariu Cosmin 45 2:59:15 29:57 7
7 Popa Daniel 40 5:24:46 43:30 5
8 Paraschiv Alex 40 3:46:51 31:50 5
9 Iftimovici Nicolae 37 3:10:37
10 Tudor Edi 35 4:14:47 34:42 5
11 Lutic Cristian 30 1:19:53
12 Trandafir Emanuel 26 1:22:15
13 Farcas Cristi 25 2:54:45 35:19 5
14 Stirbu Alexandru 23 2:10:44 31:30 5
15 Mila Adrian 22 2:20:32
16 Stan Sorin 21 2:06:39
17 Bucureanu Dan Andrei 20 2:22:32
18 Aldea Cosmin 19 2:03:56
19 Stefan Moraru 18 1:31:43 30:00 6
20 Chirila Radu 15 1:59:27
21 Furtuna Catalin 15 2:13:00
22 Tatu Alexandru 15 2:18:44 45:45 5
23 Iacob Bogdan 15 0:59:17
24 Balac Vlad 14 0:58:32
25 Adrian Angelescu 13 1:02:44
26 Butu Tudor 13 1:08:46
27 Dan Stefan 13 1:05:16
28 Iancu Vlad 11 1:27:43 48:00 5
29 Andrei Vasiliu 10 1:05:52
30 Ilie Bogdan 10 1:06:38 33:00 5
31 Ripeanu Cristian 10 1:06:43
32 Ionescu Adrian 10 1:08:26 33:19 5
33 Rogoveanu Paul-Cosmin 10 1:09:59
34 Dragu Marius 10 1:10:45
35 Manescu Costin 10 1:17:04
36 Andrei Radu 10 1:17:17
37 Cacu Danut 10 1:19:14
38 Aliman Sorin 10 1:19:33
39 Bujoreanu Cristi 10 1:29:05
40 Milea Radu 10 0:27:50 27:50 10
41 Andrei Tale 10 0:28:12
42 Barbu Ciprian 10 3 ture 3
43 Lepadatu Ionut 6 0:38:00
44 Donciu Mihnea 5 0:31:36
45 Toader Cristian 5 0:31:40 31:40 5
46 Craciun Claudiu 5 0:32:11
47 Margineanu Dan 5 0:32:30
48 Andrei Popilian 5 0:32:39
49 Stefan Bogdan 5 0:32:50
50 Carmaciu Catalin 5 0:33:00
51 Tudorache Emil 5 0:34:20
52 Adrian Coman 5 0:34:35
53 Cherana Mihai 5 0:35:30
54 Simion Dorin 5 0:36:40 36:40 5
55 Voloaga Radu 5 0:37:20
56 Drilea Gabriel 5 0:37:57
57 Bogdan Grigorescu 5 0:38:38
58 Cosmin Navadaru 5 0:38:40
59 Cretu Adrian 5 0:39:20
60 Alexandrescu Costin 5 0:39:27
61 Pene Florin 5 0:39:32
62 Dinu Cristian 5 0:40:19
63 Bica Liviu 5 0:40:20
64 Secui Catalin 5 0:40:30 40:30 5
65 Andrei MIHAI 5 0:41:00
66 Chivu Mihai 5 0:42:42
67 Teaca Iulian 5 0:49:00
68 Edu Daniel 5 0:50:00 50:00 5
69 Alexe Daniel 5 0:50:00
70 Chirila Silviu 2
71 Vlad Calin 1 1 tura 1
72 Manescu Vlad 1
73 Popescu Vlad 1
1 Carmen Paula 78 6:40:04 42:15 6
2 Nechita Carmen 44 3:37:13
3 Iancu Daniela 41 3:40:16
4 Tudor Cristina 34 2:46:13
5 Stanica Oana 31 2:46:24 39:55 7
6 Popescu Florentina 31 2:55:30 44:25 5
7 Pavelescu Cristina 30 3:03:28
8 Ilie Geanina Anda 20 1:12:15 35:30 10
9 Savu Adina 15 1:24:40 45:00 5
10 Berger Anka 10 0:39:30
11 Nitulescu Gabriela 9 0:37:10 37:10 9
12 Badea Ilinca 9 0:49:30
13 Ion Madalina 9 0:40:48
14 Neagu Elena 8 0:38:09 38:09 8
15 Barbur Raluca 8 0:51:30
16 Andrea Calugaru 7 0:39:43
17 Hera Cristina 7 0:46:12
18 Badescu Gabriela 5 0:46:00 46:00 5
19 Anastasescu Mirela 5 0:50:00
20 Ciortan Simona 3 3 ture 3
21 Ionescu Maria 3
22 Manescu Silvia 3
23 Grigoras Andreea 2
24 Diaconu Catalina 1
25 Anutei Cristina 1
26 Ana 1
27 Ioana 1
28 Alesia 1
29 Angelescu Ariana 1

Energizat de

logo_sponser

Recomandam

logo_alerg.ro

familia_ironman

cozia_2014

sailfish

bibchip

no_stress
casti_sport
hibiscus
messer