4.09.2013
DSC01392

Romniceanu Stairs Run (nr 13) – 04.09.2013

La antrenamentul de astazi au participat 32 de persoane ( NOU RECORD).

Au participat pentru prima data:

Luiza Andrei, Victorita Paun, Loredana Dragomir, Nicoleta Stefan

Bruno Rogoveanu, Dragos Lupu, Radu Matei, Cristian David-Matei,

Stefan Bucur, George Ene, Ionut Uzea, Doru Popa si Viorel Stefan.

Au reusit sa-si depaseasca propriul record:

Elena Neagu, Oana Stanica,

Liviu-Dan Zburatura, Cosmin Podariu, George Enescu, Adrian Ionescu,

Radu Andrei, Florin Pene, Vlad Iancu si Daniel Edu.

Felicitari tuturor!

Clasamentul in functie de Personal best (recordul propriu):
Nume Personal
best
1 Ilie Geanina Anda 35:30
2 Nitulescu Gabriela 37:10
3 Neagu Elena 37:53
4 Andrei Luiza 38:28
5 Stanica Oana 38:55
6 Berger Anka 39:30
7 Tudor Cristina 39:40
8 Savu Adina 39:40
9 Andrea Calugaru 39:43
10 Nechita Carmen 40:35
11 Ion Madalina 40:48
12 Popescu Florentina 41:50
13 Carmen Paula 41:54
14 Paun Victorita 41:54
15 Iancu Daniela 43:09
16 Pavelescu Cristina 43:55
17 Badescu Gabriela 46:00
18 Hera Cristina 46:12
19 Badea Ilinca 49:30
1 Lutic Cristian 25:47
2 Trandafir Emanuel 25:52
3 Zburatura Liviu-Dan 26:28
4 Milea Radu 27:50
5 Simion Florin 28:12
6 Andrei Tale 28:12
7 Balac Vlad 28:32
8 Podariu Cosmin 28:47
9 Iacob Bogdan 28:52
10 Enescu George 29:00
11 Dan Stefan 29:54
12 Stefan Moraru 30:00
13 Iftimovici Nicolae 30:31
14 Stan Sorin 30:55
15 Adrian Angelescu 31:09
16 Stirbu Alexandru 31:30
17 Donciu Mihnea 31:36
18 Toader Cristian 31:40
19 Paraschiv Alex 31:50
20 Lupu Dragos 32:00
21 Bucureanu Dan Andrei 32:03
22 Craciun Claudiu 32:11
23 Ripeanu Cristian 32:15
24 Andrei Vasiliu 32:21
25 Chirila Liviu 32:30
26 Margineanu Dan 32:30
27 Andrei Popilian 32:39
28 Stefan Bogdan 32:50
29 Ionescu Adrian 32:53
30 Carmaciu Catalin 33:00
31 Ilie Bogdan 33:00
32 Butu Tudor 33:15
33 Farcas Cristi 34:00
34 Tudorache Emil 34:20
35 Rogoveanu Paul-Cosmin 34:27
36 Mila Adrian 34:33
37 Adrian Coman 34:35
38 Tudor Edi 34:42
39 Dragu Marius 34:48
40 Cherana Mihai 35:30
41 Andrei Radu 36:19
42 Simion Dorin 36:40
43 Matei Radu 36:49
44 Iancu Adrian-Florin 37:04
45 Voloaga Radu 37:20
46 Pene Florin 37:20
47 Manescu Costin 37:54
48 Drilea Gabriel 37:57
49 Lepadatu Ionut 38:00
50 Iancu Vlad 38:28
51 Bucur Stefan 38:28
52 David-Matei Cristian 38:28
53 Ene George 38:28
54 Bogdan Grigorescu 38:38
55 Cacu Danut 38:40
56 Cosmin Navadaru 38:40
57 Edu Daniel 38:44
58 Chirila Radu 39:00
59 Aliman Sorin 39:00
60 Uzea Ionut 39:01
61 Cretu Adrian 39:20
62 Alexandrescu Costin 39:27
63 Popa Daniel 39:30
64 Aldea Cosmin 39:30
65 Dinu Cristian 40:19
66 Bica Liviu 40:20
67 Secui Catalin 40:30
68 Andrei MIHAI 41:00
69 Furtuna Catalin 41:45
70 Popa Doru 41:54
71 Chivu Mihai 42:42
72 Bujoreanu Cristi 43:00
73 Tatu Alexandru 45:39
74 Stefan Viorel 46:55
75 Teaca Iulian 49:00
Lista participantilor:
* punctele se acorda celor care parcurg 4 ture astfel:
locul 1 – 10 p
locul 2 – 9 p
locul 3 – 8 p
locul 4 – 7 p
locul 5 – 6 p
urmatoarele locuri – 5 p
Pentru parcurgerea unei ture – 1 p, 2 ture – 2 p, 3 ture – 3 p
Nume Punctaj total Timp total 4-Sep
Timp Puncte
1 Simion Florin 108 6:22:48 28:42 9
2 Zburatura Liviu-Dan 82 4:15:06 26:28 10
3 Enescu George 68 4:31:21 29:00 7
4 Chirila Liviu 59 6:17:59 34:41 5
5 Iancu Adrian-Florin 55 7:03:38 39:41 5
6 Podariu Cosmin 53 3:28:02 28:47 8
7 Popa Daniel 40 5:24:46
8 Paraschiv Alex 40 3:46:51
9 Iftimovici Nicolae 37 3:10:37
10 Tudor Edi 35 4:14:47
11 Lutic Cristian 30 1:19:53
12 Stirbu Alexandru 28 3:32:41 31:57 5
13 Stan Sorin 27 2:38:13 31:34 6
14 Trandafir Emanuel 26 1:22:15
15 Farcas Cristi 25 2:54:45
16 Mila Adrian 22 2:20:32
17 Bucureanu Dan Andrei 20 2:22:32
18 Chirila Radu 20 2:40:11 40:44 5
19 Furtuna Catalin 20 2:58:09 45:09 5
20 Tatu Alexandru 20 3:03:15 44:31 5
21 Aldea Cosmin 19 3:43:56
22 Stefan Moraru 18 1:31:43
23 Iancu Vlad 16 2:56:11 38:28 5
24 Iacob Bogdan 15 0:59:17
25 Ionescu Adrian 15 1:41:19 32:53 5
26 Andrei Radu 15 1:53:36 36:19 5
27 Balac Vlad 14 0:58:32
28 Dan Stefan 13 1:05:16
29 Adrian Angelescu 13 1:52:44
30 Butu Tudor 13 1:58:46
31 Andrei Vasiliu 10 1:05:52
32 Ilie Bogdan 10 1:06:38
33 Ripeanu Cristian 10 1:06:43
34 Rogoveanu Paul-Cosmin 10 1:09:59
35 Dragu Marius 10 1:10:45
36 Manescu Costin 10 1:17:04
37 Cacu Danut 10 1:19:14
38 Pene Florin 10 1:16:52 37:20 5
39 Aliman Sorin 10 1:19:33
40 Bujoreanu Cristi 10 1:29:05
41 Milea Radu 10 0:27:50
42 Andrei Tale 10 0:28:12
43 Edu Daniel 10 1:28:44 38:44 5
44 Barbu Ciprian 10 3:20:00
45 Lepadatu Ionut 6 0:38:00
46 Donciu Mihnea 5 0:31:36
47 Toader Cristian 5 0:31:40
48 Lupu Dragos 5 0:32:00 32:00 5
49 Craciun Claudiu 5 0:32:11
50 Margineanu Dan 5 0:32:30
51 Andrei Popilian 5 0:32:39
52 Stefan Bogdan 5 0:32:50
53 Carmaciu Catalin 5 0:33:00
54 Tudorache Emil 5 0:34:20
55 Adrian Coman 5 0:34:35
56 Cherana Mihai 5 0:35:30
57 Simion Dorin 5 0:36:40
58 Matei Radu 5 0:36:49 36:49 5
59 Voloaga Radu 5 0:37:20
60 Drilea Gabriel 5 0:37:57
61 Bucur Stefan 5 0:38:28 38:28 5
62 David-Matei Cristian 5 0:38:28 38:28 5
63 Ene George 5 0:38:28 38:28 5
64 Bogdan Grigorescu 5 0:38:38
65 Cosmin Navadaru 5 0:38:40
66 Uzea Ionut 5 0:39:01 39:01 5
67 Cretu Adrian 5 0:39:20
68 Alexandrescu Costin 5 0:39:27
69 Dinu Cristian 5 0:40:19
70 Bica Liviu 5 0:40:20
71 Secui Catalin 5 0:40:30
72 Andrei MIHAI 5 0:41:00
73 Popa Doru 5 0:41:54 41:54 5
74 Chivu Mihai 5 0:42:42
75 Stefan Viorel 5 0:46:55 46:55 5
76 Teaca Iulian 5 0:49:00
77 Alexe Daniel 5 0:50:00
78 Chirila Silviu 2 0:50:00
79 Rogoveanu Bruno 2 0:50:00 50:00 2
80 Vlad Calin 1 0:50:00
81 Manescu Vlad 1 0:50:00
82 Popescu Vlad 1 0:50:00
1 Carmen Paula 84 7:25:59 45:55 6
2 Nechita Carmen 44 3:37:13
3 Iancu Daniela 41 3:40:16
4 Stanica Oana 39 3:25:19 38:55 8
5 Tudor Cristina 34 2:46:13
6 Popescu Florentina 31 2:55:30
7 Pavelescu Cristina 30 3:03:28
8 Ilie Geanina Anda 20 1:12:15
9 Savu Adina 15 1:24:40
10 Berger Anka 10 0:39:30
11 Nitulescu Gabriela 9 0:37:10
12 Andrei Luiza 9 0:38:28 38:28 9
13 Ion Madalina 9 0:40:48
14 Badea Ilinca 9 2:29:30
15 Neagu Elena 8 0:38:09 37:53 10
16 Barbur Raluca 8 0:51:30
17 Andrea Calugaru 7 0:39:43
18 Paun Victorita 7 0:41:54 41:54 7
19 Hera Cristina 7 0:46:12
20 Badescu Gabriela 5 0:46:00
21 Anastasescu Mirela 5 0:50:00
22 Ciortan Simona 3 0:50:00
23 Ionescu Maria 3 0:50:00
24 Manescu Silvia 3 0:50:00
25 Dragomir Loredana 3 0:50:00 50:00 3
26 Stefan Nicoleta 3 0:50:00 50:00 3
27 Grigoras Andreea 2 0:50:00
28 Diaconu Catalina 1 0:50:00
29 Anutei Cristina 1 0:50:00
30 Ana 1 0:50:00
31 Ioana 1 0:50:00
32 Alesia 1 0:50:00
33 Angelescu Ariana 1 0:50:00
Poze: aici

Rezultatele de la antrenamentele anterioare: aici

 

Energizat de

logo_sponser

Recomandam

logo_alerg.ro

familia_ironman

cozia_2014

sailfish

bibchip

no_stress
casti_sport
hibiscus
messer