2.10.2013
13.10.02 poza

Romniceanu Stairs Run (nr 15) – 02.10.2013

La antrenamentul din data de 2 octombrie 2013 au participat, pe o vreme rece si mohorata, 21 de persoane.

Au participat pentru prima data:

Gina Rogoveanu, Cosmin Andrei, Razvan Mandeanu si Andrei Rosu, care a abordat traseul cu foarte mare atentie, el urmand sa participe in perioada 20 – 23 noiembrie 2013 la concursul Triple Ultra Triathlon in Mexic, unde Andrei va parcurge trei distante Ironman (3.8 km inot, 180 km ciclism si 42 km alergare) in trei zile.

Desi scarile au fost ude si pline de frunze si crengi cazute in urma ploilor din ultimele zile, au reusit sa-si imbunatateasca propriul record:

Oana Stanica, care a urcat pe locul trei in clasamentul general

Maxim Alempie si Doru Popa

Felicitari tuturor!

Clasamentul in functie de Personal best (recordul propriu):
Nume Personal
best
1 Ilie Geanina Anda 35:30
2 Andrei Luiza 36:50
3 Nitulescu Gabriela 37:10
4 Neagu Elena 37:53
5 Stanica Oana 38:23
6 Andrea Calugaru 38:25
7 Berger Anka 39:30
8 Tudor Cristina 39:40
9 Savu Adina 39:40
10 Nechita Carmen 40:35
11 Ion Madalina 40:48
12 Popescu Florentina 41:50
13 Carmen Paula 41:54
14 Paun Victorita 41:54
15 Iancu Daniela 43:09
16 Pavelescu Cristina 43:55
17 Rogoveanu Gina 45:33
18 Badescu Gabriela 46:00
19 Hera Cristina 46:12
20 Badea Ilinca 49:30
1 Lutic Cristian 25:47
2 Trandafir Emanuel 25:52
3 Zburatura Liviu-Dan 26:28
4 Alex Diaconu 26:48
5 Milea Radu 27:50
6 Simion Florin 28:12
7 Andrei Tale 28:12
8 Balac Vlad 28:32
9 Podariu Cosmin 28:47
10 Iacob Bogdan 28:52
11 Enescu George 29:00
12 Dan Stefan 29:54
13 Stefan Moraru 30:00
14 Stan Sorin 30:13
15 Iftimovici Nicolae 30:31
16 Andrei Pana 31:04
17 Adrian Angelescu 31:09
18 Stirbu Alexandru 31:30
19 Donciu Mihnea 31:36
20 Toader Cristian 31:40
21 Paraschiv Alex 31:50
22 Lupu Dragos 32:00
23 Bucureanu Dan Andrei 32:03
24 Craciun Claudiu 32:11
25 Ripeanu Cristian 32:15
26 Andrei Vasiliu 32:21
27 Chirila Liviu 32:30
28 Margineanu Dan 32:30
29 Ionescu Adrian 32:32
30 Andrei Popilian 32:39
31 Stefan Bogdan 32:50
32 Ilie Bogdan 32:59
33 Carmaciu Catalin 33:00
34 Cosmin ANDREI 33:10
35 Butu Tudor 33:15
36 Farcas Cristi 34:00
37 Maxim Alempie 34:08
38 Mila Adrian 34:19
39 Tudorache Emil 34:20
40 Rogoveanu Paul-Cosmin 34:27
41 Adrian Coman 34:35
42 Tudor Edi 34:42
43 Dragu Marius 34:48
44 Mandeanu Razvan 34:50
45 Mihai Radu 35:30
46 Cherana Mihai 35:30
47 David-Matei Cristian 35:37
48 Andrei Rosu 35:42
49 Pene Florin 35:46
50 Andrei Radu 35:52
51 Matei Radu 36:07
52 Simion Dorin 36:40
53 Ene George 36:50
54 Iancu Adrian-Florin 37:04
55 Voloaga Radu 37:20
56 Manescu Costin 37:54
57 Drilea Gabriel 37:57
58 Lepadatu Ionut 38:00
59 Iancu Vlad 38:28
60 Bucur Stefan 38:28
61 Bogdan Grigorescu 38:38
62 Cacu Danut 38:40
63 Cosmin Navadaru 38:40
64 Edu Daniel 38:44
65 Chirila Radu 39:00
66 Aliman Sorin 39:00
67 Uzea Ionut 39:01
68 Cretu Adrian 39:20
69 Alexandrescu Costin 39:27
70 Popa Daniel 39:30
71 Aldea Cosmin 39:30
72 Popa Doru 39:57
73 Constantin Petcu 40:07
74 Dinu Cristian 40:19
75 Bica Liviu 40:20
76 Secui Catalin 40:30
77 Andrei MIHAI 41:00
78 Furtuna Catalin 41:45
79 Chivu Mihai 42:42
80 Bujoreanu Cristi 43:00
81 Tatu Alexandru 45:39
82 Stefan Viorel 46:55
83 Teaca Iulian 49:00
Lista participantilor:
* punctele se acorda celor care parcurg 4 ture astfel:
locul 1 – 10 p
locul 2 – 9 p
locul 3 – 8 p
locul 4 – 7 p
locul 5 – 6 p
urmatoarele locuri – 5 p
Pentru parcurgerea unei ture – 1 p, 2 ture – 2 p, 3 ture – 3 p
Nume Punctaj total Timp total 2-Oct
Timp Puncte
1 Simion Florin 108 6:22:48
2 Zburatura Liviu-Dan 91 4:42:09
3 Enescu George 77 5:00:41 29:20 9
4 Iancu Adrian-Florin 65 8:19:32 38:04 5
5 Chirila Liviu 64 6:52:03
6 Podariu Cosmin 61 3:57:28 29:26 8
7 Iftimovici Nicolae 50 4:12:36 31:08 6
8 Paraschiv Alex 46 4:18:55
9 Popa Daniel 45 6:05:09
10 Trandafir Emanuel 36 1:50:25 28:10 10
11 Stan Sorin 35 3:08:26
12 Farcas Cristi 35 4:03:26 34:35 5
13 Tudor Edi 35 4:14:47
14 Lutic Cristian 30 1:19:53
15 Furtuna Catalin 30 4:27:07 44:40 5
16 Stirbu Alexandru 28 3:32:41
17 Mila Adrian 27 2:54:51
18 Stefan Moraru 25 2:01:54 30:11 7
19 Chirila Radu 25 3:20:00
20 Iancu Vlad 21 3:35:49
21 Ionescu Adrian 20 2:13:51
22 Bucureanu Dan Andrei 20 2:22:32
23 Andrei Radu 20 2:29:28
24 Tatu Alexandru 20 3:03:15
25 Aldea Cosmin 19 3:43:56
26 Butu Tudor 18 2:34:28 35:42 5
27 Iacob Bogdan 15 0:59:17
28 Donciu Mihnea 15 1:37:20 32:22 5
29 Ilie Bogdan 15 1:39:37
30 Pene Florin 15 1:52:38
31 Rogoveanu Paul-Cosmin 15 2:49:59
32 Balac Vlad 14 0:58:32
33 Dan Stefan 13 1:05:16
34 Adrian Angelescu 13 1:52:44
35 Alex Diaconu 10 0:26:48
36 Milea Radu 10 0:27:50
37 Andrei Tale 10 0:28:12
38 Andrei Vasiliu 10 1:05:52
39 Ripeanu Cristian 10 1:06:43
40 Maxim Alempie 10 1:09:23 34:08 5
41 Dragu Marius 10 1:10:45
42 Matei Radu 10 1:12:56
43 David-Matei Cristian 10 1:14:05
44 Ene George 10 1:15:18
45 Manescu Costin 10 1:17:04
46 Cacu Danut 10 1:19:14
47 Aliman Sorin 10 1:19:33
48 Petcu Constantin 10 1:20:43 40:36 5
49 Popa Doru 10 1:21:51 39:57 5
50 Edu Daniel 10 1:28:44
51 Bujoreanu Cristi 10 1:29:05
52 Barbu Ciprian 10 3:20:00
53 Lepadatu Ionut 6 0:38:00
54 Andrei Pana 5 0:31:04
55 Toader Cristian 5 0:31:40
56 Lupu Dragos 5 0:32:00
57 Craciun Claudiu 5 0:32:11
58 Margineanu Dan 5 0:32:30
59 Andrei Popilian 5 0:32:39
60 Stefan Bogdan 5 0:32:50
61 Carmaciu Catalin 5 0:33:00
62 Cosmin ANDREI 5 0:33:10 33:10 5
63 Tudorache Emil 5 0:34:20
64 Adrian Coman 5 0:34:35
65 Razvan Mandeanu 5 0:34:50 34:50 5
66 Mihai RADU 5 0:35:30
67 Cherana Mihai 5 0:35:30
68 Andrei Rosu 5 0:35:42 35:42 5
69 Simion Dorin 5 0:36:40
70 Voloaga Radu 5 0:37:20
71 Drilea Gabriel 5 0:37:57
72 Bucur Stefan 5 0:38:28
73 Bogdan Grigorescu 5 0:38:38
74 Cosmin Navadaru 5 0:38:40
75 Uzea Ionut 5 0:39:01
76 Cretu Adrian 5 0:39:20
77 Alexandrescu Costin 5 0:39:27
78 Dinu Cristian 5 0:40:19
79 Bica Liviu 5 0:40:20
80 Secui Catalin 5 0:40:30
81 Andrei MIHAI 5 0:41:00
82 Chivu Mihai 5 0:42:42
83 Stefan Viorel 5 0:46:55
84 Teaca Iulian 5 0:49:00
85 Alexe Daniel 5 0:50:00
86 Chirila Silviu 2 0:50:00
87 Rogoveanu Bruno 2 0:50:00
88 Vlad Calin 1 0:50:00
89 Manescu Vlad 1 0:50:00
90 Popescu Vlad 1 0:50:00
1 Carmen Paula 92 8:11:04
2 Stanica Oana 49 4:03:42 38:23 10
3 Iancu Daniela 47 4:26:51 46:35 6
4 Nechita Carmen 44 3:37:13
5 Tudor Cristina 34 2:46:13
6 Popescu Florentina 31 2:55:30
7 Savu Adina 30 2:50:08 40:20 8
8 Pavelescu Cristina 30 3:03:28
9 Neagu Elena 27 1:55:42 39:40 9
10 Ilie Geanina Anda 20 1:12:15
11 Andrei Luiza 19 1:15:18
12 Andrea Calugaru 16 1:18:08
13 Berger Anka 10 0:39:30
14 Nitulescu Gabriela 9 0:37:10
15 Ion Madalina 9 0:40:48
16 Badea Ilinca 9 2:29:30
17 Barbur Raluca 8 0:51:30
18 Paun Victorita 7 0:41:54
19 Gina Rogoveanu 7 0:45:33 45:33 7
20 Hera Cristina 7 0:46:12
21 Badescu Gabriela 5 0:46:00
22 Anastasescu Mirela 5 0:50:00
23 Ciortan Simona 3 0:50:00
24 Ionescu Maria 3 0:50:00
25 Manescu Silvia 3 0:50:00
26 Dragomir Loredana 3 0:50:00
27 Stefan Nicoleta 3 0:50:00
28 Gabriela Maita 2 0:50:00
29 Grigoras Andreea 2 0:50:00
30 Diaconu Catalina 1 0:50:00
31 Anutei Cristina 1 0:50:00
32 Ana 1 0:50:00
33 Ioana 1 0:50:00
34 Alesia 1 0:50:00
35 Angelescu Ariana 1 0:50:00
Antrenamentele anterioare: aici

Energizat de

logo_sponser

Recomandam

logo_alerg.ro

familia_ironman

cozia_2014

sailfish

bibchip

no_stress
casti_sport
hibiscus
messer