16.10.2013
DSC02509

Romniceanu Stairs Run (nr 16) – 16.10.2013

La antrenamentul din data de 16.10.2013 au participat 26 de persoane.

Au participat pentru prima data:

George Ilinca, Ion Dan Marius, Nicolae Danescu si

Corina Berbecaru, care a terminat in 35:06, doborand astfel recordul la categoria  feminin, detinut pana azi de Geanina Ilie (35:30).

Au reusit sa-si imbunatateasca propriul record:

Stefan Moraru, Stefan Bogdan, Cosmin Rogoveanu, Tudor Butu, David Matei Cristian, Popa Doru si  Stefan Viorel.

Felicitari tuturor!

Clasamentul in functie de Personal best (recordul propriu):
Nume Personal
best
1 Corina Berbecaru 35:06
2 Ilie Geanina Anda 35:30
3 Andrei Luiza 36:50
4 Nitulescu Gabriela 37:10
5 Neagu Elena 37:53
6 Stanica Oana 38:23
7 Andrea Calugaru 38:25
8 Berger Anka 39:30
9 Tudor Cristina 39:40
10 Savu Adina 39:40
11 Nechita Carmen 40:35
12 Ion Madalina 40:48
13 Popescu Florentina 41:50
14 Carmen Paula 41:54
15 Paun Victorita 41:54
16 Iancu Daniela 43:09
17 Pavelescu Cristina 43:55
18 Rogoveanu Gina 45:33
19 Badescu Gabriela 46:00
20 Hera Cristina 46:12
21 Badea Ilinca 49:30
1 Lutic Cristian 25:47
2 Trandafir Emanuel 25:52
3 Zburatura Liviu-Dan 26:28
4 Alex Diaconu 26:48
5 Milea Radu 27:50
6 Simion Florin 28:12
7 Andrei Tale 28:12
8 Balac Vlad 28:32
9 Podariu Cosmin 28:47
10 Iacob Bogdan 28:52
11 Enescu George 29:00
12 Stefan Moraru 29:44
13 Dan Stefan 29:54
14 Stan Sorin 30:13
15 Iftimovici Nicolae 30:31
16 Andrei Pana 31:04
17 Adrian Angelescu 31:09
18 Stirbu Alexandru 31:30
19 Donciu Mihnea 31:36
20 Toader Cristian 31:40
21 Stefan Bogdan 31:43
22 Paraschiv Alex 31:50
23 Lupu Dragos 32:00
24 Rogoveanu Paul-Cosmin 32:02
25 Bucureanu Dan Andrei 32:03
26 Craciun Claudiu 32:11
27 Ripeanu Cristian 32:15
28 Andrei Vasiliu 32:21
29 Chirila Liviu 32:30
30 Margineanu Dan 32:30
31 Ionescu Adrian 32:32
32 Andrei Popilian 32:39
33 Butu Tudor 32:44
34 Ilie Bogdan 32:59
35 Carmaciu Catalin 33:00
36 Cosmin ANDREI 33:10
37 Farcas Cristi 34:00
38 Maxim Alempie 34:08
39 Mila Adrian 34:19
40 Tudorache Emil 34:20
41 Adrian Coman 34:35
42 Tudor Edi 34:42
43 Dragu Marius 34:48
44 Mandeanu Razvan 34:50
45 David-Matei Cristian 34:55
46 Mihai Radu 35:30
47 Cherana Mihai 35:30
48 Andrei Rosu 35:42
49 Pene Florin 35:46
50 George Ilinca 35:51
51 Andrei Radu 35:52
52 Matei Radu 36:07
53 Simion Dorin 36:40
54 Ene George 36:50
55 Iancu Adrian-Florin 37:04
56 Voloaga Radu 37:20
57 Ion Dan Marius 37:45
58 Manescu Costin 37:54
59 Drilea Gabriel 37:57
60 Lepadatu Ionut 38:00
61 Iancu Vlad 38:28
62 Bucur Stefan 38:28
63 Bogdan Grigorescu 38:38
64 Cacu Danut 38:40
65 Cosmin Navadaru 38:40
66 Edu Daniel 38:44
67 Chirila Radu 39:00
68 Aliman Sorin 39:00
69 Uzea Ionut 39:01
70 Popa Doru 39:06
71 Cretu Adrian 39:20
72 Alexandrescu Costin 39:27
73 Popa Daniel 39:30
74 Aldea Cosmin 39:30
75 Constantin Petcu 40:07
76 Dinu Cristian 40:19
77 Bica Liviu 40:20
78 Secui Catalin 40:30
79 Andrei MIHAI 41:00
80 Furtuna Catalin 41:45
81 Danescu Nicolae 41:53
82 Stefan Viorel 41:57
83 Chivu Mihai 42:42
84 Bujoreanu Cristi 43:00
85 Tatu Alexandru 45:39
86 Teaca Iulian 49:00
Lista participantilor:
* punctele se acorda celor care parcurg 4 ture astfel:
locul 1 – 10 p
locul 2 – 9 p
locul 3 – 8 p
locul 4 – 7 p
locul 5 – 6 p
urmatoarele locuri – 5 p
Pentru parcurgerea unei ture – 1 p, 2 ture – 2 p, 3 ture – 3 p
Nume Punctaj total Timp total 16-Oct
Timp Puncte
1 Simion Florin 108 6:22:48
2 Zburatura Liviu-Dan 100 5:10:32 28:23 9
3 Enescu George 77 5:00:41
4 Chirila Liviu 69 7:27:24 35:21 5
5 Iancu Adrian-Florin 67 9:09:32 50:00 2
6 Podariu Cosmin 61 3:57:28
7 Iftimovici Nicolae 55 4:45:02 32:26 5
8 Trandafir Emanuel 46 2:17:52 27:27 10
9 Paraschiv Alex 46 4:18:55
10 Popa Daniel 45 6:05:09
11 Stan Sorin 35 3:08:26
12 Farcas Cristi 35 4:03:26
13 Tudor Edi 35 4:14:47
14 Furtuna Catalin 35 5:08:01 40:54 5
15 Stefan Moraru 32 2:31:38 29:44 7
16 Lutic Cristian 30 1:19:53
17 Stirbu Alexandru 28 3:32:41
18 Mila Adrian 27 2:54:51
19 Chirila Radu 25 3:20:00
20 Butu Tudor 23 3:07:12 32:44 5
21 Iancu Vlad 21 3:35:49
22 Donciu Mihnea 20 2:11:13 33:53 5
23 Ionescu Adrian 20 2:13:51
24 Bucureanu Dan Andrei 20 2:22:32
25 Pene Florin 20 2:29:59 37:21 5
26 Andrei Radu 20 2:29:28
27 Tatu Alexandru 20 3:03:15
28 Rogoveanu Paul-Cosmin 20 3:22:01 32:02 5
29 Aldea Cosmin 19 3:43:56
30 Andrei Tale 18 0:57:34 29:22 8
31 Iacob Bogdan 15 0:59:17
32 Ilie Bogdan 15 1:39:37
33 David-Matei Cristian 15 1:49:00 34:55 5
34 Popa Doru 15 2:00:57 39:06 5
35 Balac Vlad 14 0:58:32
36 Dan Stefan 13 1:05:16
37 Adrian Angelescu 13 1:52:44
38 Ene George 12 2:05:18 50:00 2
39 Stefan Bogdan 11 1:04:33 31:43 6
40 Alex Diaconu 10 0:26:48
41 Milea Radu 10 0:27:50
42 Andrei Vasiliu 10 1:05:52
43 Ripeanu Cristian 10 1:06:43
44 Maxim Alempie 10 1:09:23
45 Dragu Marius 10 1:10:45
46 Matei Radu 10 1:12:56
47 Manescu Costin 10 1:17:04
48 Cacu Danut 15 2:00:32 41:18 5
49 Aliman Sorin 10 1:19:33
50 Petcu Constantin 10 1:20:43
51 Edu Daniel 10 1:28:44
52 Stefan Viorel 10 1:28:52 41:57 5
53 Bujoreanu Cristi 10 1:29:05
54 Barbu Ciprian 10 3:20:00
55 Lepadatu Ionut 6 0:38:00
56 Andrei Pana 5 0:31:04
57 Toader Cristian 5 0:31:40
58 Lupu Dragos 5 0:32:00
59 Craciun Claudiu 5 0:32:11
60 Margineanu Dan 5 0:32:30
61 Andrei Popilian 5 0:32:39
62 Carmaciu Catalin 5 0:33:00
63 Cosmin ANDREI 5 0:33:10
64 Tudorache Emil 5 0:34:20
65 Adrian Coman 5 0:34:35
66 Razvan Mandeanu 5 0:34:50
67 Mihai RADU 5 0:35:30
68 Cherana Mihai 5 0:35:30
69 Andrei Rosu 5 0:35:42
70 George Ilinca 5 0:35:51 35:51 5
71 Simion Dorin 5 0:36:40
72 Voloaga Radu 5 0:37:20
73 Ion Dan Marius 5 0:37:45 37:45 5
74 Drilea Gabriel 5 0:37:57
75 Bucur Stefan 5 0:38:28
76 Bogdan Grigorescu 5 0:38:38
77 Cosmin Navadaru 5 0:38:40
78 Uzea Ionut 5 0:39:01
79 Cretu Adrian 5 0:39:20
80 Alexandrescu Costin 5 0:39:27
81 Dinu Cristian 5 0:40:19
82 Bica Liviu 5 0:40:20
83 Secui Catalin 5 0:40:30
84 Andrei MIHAI 5 0:41:00
85 Danescu Nicolae 5 0:41:53 41:53 5
86 Chivu Mihai 5 0:42:42
87 Teaca Iulian 5 0:49:00
88 Alexe Daniel 5 0:50:00
89 Chirila Silviu 2 0:50:00
90 Rogoveanu Bruno 2 0:50:00
91 Vlad Calin 1 0:50:00
92 Manescu Vlad 1 0:50:00
93 Popescu Vlad 1 0:50:00
1 Carmen Paula 100 8:56:08 45:04 8
2 Stanica Oana 49 4:03:42
3 Iancu Daniela 47 4:26:51
4 Nechita Carmen 44 3:37:13
5 Savu Adina 37 3:37:35 47:27 7
6 Tudor Cristina 34 2:46:13
7 Popescu Florentina 31 2:55:30
8 Pavelescu Cristina 30 3:03:28
9 Andrei Luiza 28 1:52:38 37:20 9
10 Neagu Elena 27 1:55:42
11 Ilie Geanina Anda 20 1:12:15
12 Andrea Calugaru 16 1:18:08
13 Berbecaru Corina 10 0:35:06 35:06 10
14 Berger Anka 10 0:39:30
15 Nitulescu Gabriela 9 0:37:10
16 Ion Madalina 9 0:40:48
17 Badea Ilinca 9 2:29:30
18 Barbur Raluca 8 0:51:30
19 Paun Victorita 7 0:41:54
20 Gina Rogoveanu 7 0:45:33
21 Hera Cristina 7 0:46:12
22 Badescu Gabriela 5 0:46:00
23 Anastasescu Mirela 5 0:50:00
24 Ciortan Simona 3 0:50:00
25 Ionescu Maria 3 0:50:00
26 Manescu Silvia 3 0:50:00
27 Dragomir Loredana 3 0:50:00
28 Stefan Nicoleta 3 0:50:00
29 Gabriela Maita 2 0:50:00
30 Grigoras Andreea 2 0:50:00
31 Diaconu Catalina 1 0:50:00
32 Anutei Cristina 1 0:50:00
33 Ana 1 0:50:00
34 Ioana 1 0:50:00
35 Alesia 1 0:50:00
36 Angelescu Ariana 1 0:50:00

Energizat de

logo_sponser

Recomandam

logo_alerg.ro

familia_ironman

cozia_2014

sailfish

bibchip

no_stress
casti_sport
hibiscus
messer