30.10.2013
DSC02793

Romniceanu Stairs Run (nr 17) – 30.10.2013

La antrenamentul din 30.10.2013 au participat 23 de persoane.

Au participat pentru prima data:

Veronica Baciu, Gheorghe Nicolae, Ionut Turlete, Razvan Matei si Ionut Maga.

Si-au imbunatatit propriul rezultat:

Gina Rogoveanu, Adrian Ionescu si Mihai Radu. 

Felicitari tuturor!

Mentionam prezenta lui Ciprian Balanescu, care a venit special pentru Gina, care si-a sarbatorit ziua de nastere in alergare. Totodata, Ciprian a analizat cu atentie traseul din parc si rezultatele din clasamentul Personal best:

Nume Personal
best
1 Corina Berbecaru 35:06
2 Ilie Geanina Anda 35:30
3 Andrei Luiza 36:50
4 Nitulescu Gabriela 37:10
5 Neagu Elena 37:53
6 Stanica Oana 38:23
7 Andrea Calugaru 38:25
8 Berger Anka 39:30
9 Tudor Cristina 39:40
10 Savu Adina 39:40
11 Nechita Carmen 40:35
12 Ion Madalina 40:48
13 Popescu Florentina 41:50
14 Carmen Paula 41:54
15 Paun Victorita 41:54
16 Iancu Daniela 43:09
17 Pavelescu Cristina 43:55
18 Rogoveanu Gina 45:30
19 Badescu Gabriela 46:00
20 Hera Cristina 46:12
21 Badea Ilinca 49:30
22 Anastasescu Mirela 50:00
23 Veronica Baciu 55:00
1 Lutic Cristian 25:47
2 Trandafir Emanuel 25:52
3 Zburatura Liviu-Dan 26:28
4 Alex Diaconu 26:48
5 Gheorghe Nicolae 27:47
6 Milea Radu 27:50
7 Simion Florin 28:12
8 Andrei Tale 28:12
9 Balac Vlad 28:32
10 Podariu Cosmin 28:47
11 Iacob Bogdan 28:52
12 Enescu George 29:00
13 Stefan Moraru 29:44
14 Dan Stefan 29:54
15 Stan Sorin 30:13
16 Iftimovici Nicolae 30:31
17 Andrei Pana 31:04
18 Adrian Angelescu 31:09
19 Stirbu Alexandru 31:30
20 Donciu Mihnea 31:36
21 Toader Cristian 31:40
22 Stefan Bogdan 31:43
23 Paraschiv Alex 31:50
24 Lupu Dragos 32:00
25 Rogoveanu Paul-Cosmin 32:02
26 Ionescu Adrian 32:02
27 Bucureanu Dan Andrei 32:03
28 Craciun Claudiu 32:11
29 Ripeanu Cristian 32:15
30 Andrei Vasiliu 32:21
31 Chirila Liviu 32:30
32 Margineanu Dan 32:30
33 Andrei Popilian 32:39
34 Butu Tudor 32:44
35 Ionut Turlete 32:48
36 Ilie Bogdan 32:59
37 Carmaciu Catalin 33:00
38 Cosmin ANDREI 33:10
39 Farcas Cristi 34:00
40 Mihai Radu 34:06
41 Maxim Alempie 34:08
42 Mila Adrian 34:19
43 Tudorache Emil 34:20
44 Adrian Coman 34:35
45 Tudor Edi 34:42
46 Dragu Marius 34:48
47 Mandeanu Razvan 34:50
48 David-Matei Cristian 34:55
49 Cherana Mihai 35:30
50 Andrei Rosu 35:42
51 Pene Florin 35:46
52 George Ilinca 35:51
53 Andrei Radu 35:52
54 Matei Radu 36:07
55 Simion Dorin 36:40
56 Ene George 36:50
57 Iancu Adrian-Florin 37:04
58 Razvan MATEI 37:16
59 Voloaga Radu 37:20
60 Ion Dan Marius 37:45
61 Manescu Costin 37:54
62 Drilea Gabriel 37:57
63 Lepadatu Ionut 38:00
64 Ionut Maga 38:20
65 Iancu Vlad 38:28
66 Bucur Stefan 38:28
67 Bogdan Grigorescu 38:38
68 Cacu Danut 38:40
69 Cosmin Navadaru 38:40
70 Edu Daniel 38:44
71 Chirila Radu 39:00
72 Aliman Sorin 39:00
73 Uzea Ionut 39:01
74 Popa Doru 39:06
75 Cretu Adrian 39:20
76 Alexandrescu Costin 39:27
77 Popa Daniel 39:30
78 Aldea Cosmin 39:30
79 Constantin Petcu 40:07
80 Dinu Cristian 40:19
81 Bica Liviu 40:20
82 Secui Catalin 40:30
83 Furtuna Catalin 40:54
84 Andrei MIHAI 41:00
85 Danescu Nicolae 41:53
86 Stefan Viorel 41:57
87 Chivu Mihai 42:42
88 Bujoreanu Cristi 43:00
89 Tatu Alexandru 45:39
90 Teaca Iulian 49:00
Lista participantilor:
* punctele se acorda celor care parcurg 4 ture astfel:
locul 1 – 10 p
locul 2 – 9 p
locul 3 – 8 p
locul 4 – 7 p
locul 5 – 6 p
urmatoarele locuri – 5 p
Pentru parcurgerea unei ture – 1 p, 2 ture – 2 p, 3 ture – 3 p
Nume Punctaj total Timp total 30-Oct
Timp Puncte
1 Zburatura Liviu-Dan 110 5:38:17 27:45 10
2 Simion Florin 108 6:22:48
3 Enescu George 77 5:00:41
4 Iancu Adrian-Florin 72 9:47:45 38:13 5
5 Podariu Cosmin 69 4:26:51 29:23 8
6 Chirila Liviu 69 7:27:24
7 Iftimovici Nicolae 60 5:16:10 31:08 5
8 Popa Daniel 50 6:48:31 43:22 5
9 Trandafir Emanuel 46 2:17:52
10 Paraschiv Alex 46 4:18:55
11 Farcas Cristi 40 4:40:26 37:00 5
12 Furtuna Catalin 40 5:49:30 41:29 5
13 Stefan Moraru 39 3:01:27 29:49 7
14 Stan Sorin 35 3:08:26
15 Tudor Edi 35 4:14:47
16 Lutic Cristian 30 1:19:53
17 Stirbu Alexandru 28 3:32:41
18 Mila Adrian 27 2:54:51
19 Donciu Mihnea 25 2:44:30 33:17 5
20 Ionescu Adrian 25 2:45:53 32:02 5
21 Pene Florin 25 3:06:33 36:34 5
22 Chirila Radu 25 3:20:00
23 Butu Tudor 23 3:07:12
24 Iancu Vlad 21 3:35:49
25 Bucureanu Dan Andrei 20 2:22:32
26 David-Matei Cristian 20 2:24:02 35:02 5
27 Andrei Radu 20 2:29:28
28 Tatu Alexandru 20 3:03:15
29 Rogoveanu Paul-Cosmin 20 3:22:01
30 Dan Stefan 19 1:36:08 30:52 6
31 Aldea Cosmin 19 3:43:56
32 Andrei Tale 18 0:57:34
33 Iacob Bogdan 15 0:59:17
34 Ilie Bogdan 15 1:39:37
35 Popa Doru 15 2:00:57
36 Balac Vlad 14 0:58:32
37 Adrian Angelescu 13 1:52:44
38 Ene George 12 2:05:18
39 Stefan Bogdan 11 1:04:33
40 Alex Diaconu 10 0:26:48
41 Milea Radu 10 0:27:50
42 Andrei Vasiliu 10 1:05:52
43 Ripeanu Cristian 10 1:06:43
44 Maxim Alempie 10 1:09:23
45 Dragu Marius 10 1:10:45
46 Matei Radu 10 1:12:56
47 Manescu Costin 10 1:17:04
48 Cacu Danut 15 2:00:32
49 Mihai RADU 10 1:09:36 34:06 5
50 Aliman Sorin 10 1:19:33
51 Petcu Constantin 10 1:20:43
52 Edu Daniel 10 1:28:44
53 Stefan Viorel 10 1:28:52
54 Bujoreanu Cristi 10 1:29:05
55 Barbu Ciprian 10 3:20:00
56 Gheorghe Nicolae 9 0:27:47 27:47 9
57 Lepadatu Ionut 6 0:38:00
58 Andrei Pana 5 0:31:04
59 Toader Cristian 5 0:31:40
60 Lupu Dragos 5 0:32:00
61 Craciun Claudiu 5 0:32:11
62 Margineanu Dan 5 0:32:30
63 Andrei Popilian 5 0:32:39
64 Ionut Turlete 5 0:32:48 32:48 5
65 Carmaciu Catalin 5 0:33:00
66 Cosmin ANDREI 5 0:33:10
67 Tudorache Emil 5 0:34:20
68 Adrian Coman 5 0:34:35
69 Razvan Mandeanu 5 0:34:50
70 Cherana Mihai 5 0:35:30
71 Andrei Rosu 5 0:35:42
72 George Ilinca 5 0:35:51
73 Simion Dorin 5 0:36:40
74 Razvan MATEI 5 0:37:16 37:16 5
75 Voloaga Radu 5 0:37:20
76 Ion Dan Marius 5 0:37:45
77 Drilea Gabriel 5 0:37:57
78 Ionut Maga 5 0:38:20 38:20 5
79 Bucur Stefan 5 0:38:28
80 Bogdan Grigorescu 5 0:38:38
81 Cosmin Navadaru 5 0:38:40
82 Uzea Ionut 5 0:39:01
83 Cretu Adrian 5 0:39:20
84 Alexandrescu Costin 5 0:39:27
85 Dinu Cristian 5 0:40:19
86 Bica Liviu 5 0:40:20
87 Secui Catalin 5 0:40:30
88 Andrei MIHAI 5 0:41:00
89 Danescu Nicolae 5 0:41:53
90 Chivu Mihai 5 0:42:42
91 Teaca Iulian 5 0:49:00
92 Alexe Daniel 5 0:50:00
93 Rogoveanu Bruno 3 1:40:00 50:00 1
94 Chirila Silviu 2 0:50:00
95 Vlad Calin 1 0:50:00
96 Manescu Vlad 1 0:50:00
97 Popescu Vlad 1 0:50:00
1 Carmen Paula 100 8:56:08
2 Iancu Daniela 57 5:11:25 44:34 10
3 Stanica Oana 51 4:53:42 50:00 2
4 Nechita Carmen 44 3:37:13
5 Savu Adina 37 3:37:35
6 Tudor Cristina 34 2:46:13
7 Popescu Florentina 31 2:55:30
8 Pavelescu Cristina 30 3:03:28
9 Andrei Luiza 28 1:52:38
10 Neagu Elena 27 1:55:42
11 Ilie Geanina Anda 20 1:12:15
12 Andrea Calugaru 16 1:18:08
13 Gina Rogoveanu 16 1:31:03 45:30 9
14 Berbecaru Corina 10 0:35:06
15 Berger Anka 10 0:39:30
16 Nitulescu Gabriela 9 0:37:10
17 Ion Madalina 9 0:40:48
18 Badea Ilinca 9 2:29:30
19 Barbur Raluca 8 0:51:30
20 Veronica Baciu 8 0:55:00 55:00 8
21 Paun Victorita 7 0:41:54
22 Hera Cristina 7 0:46:12
23 Badescu Gabriela 5 0:46:00
24 Anastasescu Mirela 5 0:50:00
25 Ciortan Simona 3 0:50:00
26 Ionescu Maria 3 0:50:00
27 Manescu Silvia 3 0:50:00
28 Dragomir Loredana 3 0:50:00
29 Stefan Nicoleta 3 0:50:00
30 Gabriela Maita 2 0:50:00
31 Grigoras Andreea 2 0:50:00
32 Diaconu Catalina 1 0:50:00
33 Anutei Cristina 1 0:50:00
34 Ana 1 0:50:00
35 Ioana 1 0:50:00
36 Alesia 1 0:50:00
37 Angelescu Ariana 1 0:50:00
Mai multe poze:

 

 

Energizat de

logo_sponser

Recomandam

logo_alerg.ro

familia_ironman

cozia_2014

sailfish

bibchip

no_stress
casti_sport
hibiscus
messer